אודות

מי אנחנו?

יתרונות סוכנות ביטוח, היא חברה בעלת ותק בראשה עומד אורי טרבלסי, מהמומחים בתחומי הביטוח, הפועל בתחום מזה כשני עשורים. במשך השנים ולאור ריבוי הלקוחות מכל הארץ, הורחבה החברה וצורפו אליה שורה של מומחים בתחומי ביטוחי נסיעות, ביטוחי דירות, ביטוחי רכב, ביטוחי משכנתא, ביטוחי חיים, ביטוחי בריאות, ביטוח לעסקים, ביטוח מנהלים ועוד שורה של מומחים לביטוחים ספציפיים כדוגמת ביטוחי סייבר וכדו'.
מאז הקמת החברה ועד היום שירתנו עשרות אלפי לקוחות פרטיים, עצמאיים, מוסדות, ארגונים, עמותות וחברות. המומחיות של הצוות ב"יתרונות" מאפשר לנו להעניק לכל לקוח, גדול כקטן, את ההצעה המשתלמת ביותר עבורו.
במדדים הפנימיים בהם אנחנו בודקים את מדדי שביעות הרצון של לקוחותינו מהשירות שניתן להם, אנו מקבלים באופן קבוע ציון העולה על 95%. רק עבודה מאומצת, מקצועית וישרת דרך, היא שהובילה אותנו לפסגת ההצלחה.
משרדינו ממוקמים בירושלים, אך מוטת הפעילות שלנו מתפרסת על פני כל הארץ. קשת הלקוחות של משרדנו מגוון הן מבחינה גיאוגרפית והן מבחינת תמהיל לקוחות מגוון. ההבנה של כל ציבור וציבור וההתאמה הספציפית לצרכים של כל לקוח, הפכו את יתרונות לסוכנות ביטוח מובילה ששמה הולך לפניה. 

החזון שלנו

כבר בראשית הדרך, הצבנו לעצמנו חזון אחד ברור: להיות המקצועיים ביותר ולשמש דוגמא ומופת לאחרים. רבים מהעקרונות שמנחים אותנו ושהיינו הראשונים להטמיע בענף, הפכו לסטנדרט המקצועי של הענף כולו ועל כך אנו גאים.
החזון של יתרונות הוא לכסות את כל תחומי הביטוח הקיימים באופן שבו כל לקוח מקבל את הפוליסה המותאמת במיוחד עבורו. שאפנו ונמשיך תמיד לשאוף להיות הכי מקצועיים, הכי טובים והכי משתלמים. כשמשלבים את שלושת העקרונות הללו מקבלים אלפי לקוחות מרוצים שמגיעים מכל רחבי הארץ.
נמשיך להוביל במקצועיות ובנאמנות את אלפי לקוחותינו, מתוך הבנה שבשוק מתפתח ודינמי, חובה עלינו לעמוד על המשמר ולהמשיך להתמקצע כל העת, על מנת לשמור על סט הערכים המקצועי שהפך אותנו עם השנים לגוף הביטוחי מהמובילים בישראל. 

היתרון היחסי שלנו

המוטו של "יתרונות סוכנות ביטוח" מאז ומתמיד היה – יותר כיסוי, יותר שירות, יותר מקצועיות, יותר מוצרים ויותר יתרונות. מאחורי המוטו הזה מסתתרת עבודה רבת שנים והיכרות מעמיקה עם ענף הביטוחים בישראל על כל גווניו. בחירת הצוות היא היתרון האיכותי ביותר של יתרונות. אנחנו לא רק דואגים לביטוח הזול ביותר עבור הלקוחות שלנו, אלא את הביטוח המשתלם ביותר, שייתן מענה ספציפי לצרכים האינדיבידואליים של כל אחד מהלקוחות שלנו. אנו שומרים על הון אנושי איכותי, משום שזו תעודת הביטוח שלנו אל מול מי שפונים אלינו כדי שנעניק להם את הכיסוי הביטוחי הטוב ביותר. במילים אחרות: אנחנו, הביטוח של עצמנו.
קראנו לחברה "יתרונות" מתוך מחשבה תחילה שמטרת העל שלנו היא להעניק ללקוח את כל היתרונות הקיימים עבורו: מהמחיר, דרך השירות וההיצע ועד למקצועיות ללא פשרות. השילוב בין כל המוטיבים הללו יצר יחידה מנצחת שמספקת את מכלול הביטוחים באופן המקצועי ביותר. 

מעוניינים בייעוץ או ליווי ביטוחי? השאירו פרטים ונחזור אליכם