ביטוח מקיף לרכב

ביטוח מקיף לרכב נועד להעניק לכם כיסוי ביטוחי בגין פגיעות גוף, פגיעה ברכב המבוטח או פגיעה ברכב או ברכוש של צד שלישי. 

ביטוח מקיף, לרוב נבנה באופן מודולרי בהתאם לצרכים שלכם והוא נבנה לפני שורה של פרמטרים הכוללים את גיל הנהג, וותק בנהיגה, העדר תביעות קודמות, מספר הנהגים ברכב ופרמטרים נוספים.

ביטוח מקיף כולל מלבד פגיעה בגוף או ברכוש, גם נזקים שנוצרו כתוצאה מפריצה לרכב, גניבת הרכב, שבירה של שמשות, מראות, או כל פגיעה זדונית אחרת ברכב שלכם. ביטוח מקיף מספק כיסוי ביטוחי מלא הן לרכב והן לנהג.

ללא ביטוח מקיף

נהג ללא ביטוח מקיף עשוי למצוא את עצמו במקרה של תאונה חלילה, בהוצאות כבדות העשויות להגיע לעשרות ואף למאות אלפי שקלים, במידה והוא האשם בתאונה. ביטוח מקיף מזכה את בעל הפוליסה, לפיצוי בגין כל פגיעה, גם כאשר הרכב יוצא מכלל שימוש. במקרה של רכב שיצא מכלל שימוש בגין תאונה, החברה תפצה את המבוטח בעלות הרכב בהתאם למחיר המחירון של הרכב.

במקרים רבים, בהתאם להרחבה הביטוחית שרכשתם, חברת הביטוח תממן לכם גם רכב חלופי לפרק זמן מסוים, עד לתיקון הרכב הפגוע או עד לקבלת הרכב החדש במקרה של 'טוטאל-לוס'.

חשוב לזכור שהביטוח המקיף, מספק כיסוי ביטוחי בגין נזקים חיצוניים – שריפה שפרצה במקום בו חניתם וכילתה את הרכב, הצתה בזדון, פגעי מזג האוויר, זריקת אבנים על הרכב באירוע טרור ופגיעות חיצוניות נוספות.

גם בביטוח המקיף ניתן לבקש מסוכן הביטוח שלכם הרחבות שכוללות שירותי דרך וגרירה במקרה של תאונה, השבתת מצבר או כאשר הרכב שלכם לא מניע מכל סיבה שהיא. בחברות מסוימות תוכלו לקבל גם שירותי החלפת גלגל, אספקת דלק וכדו', באמצעות רכב שירות שיגיע עד למקום שבו נתקעתם.

 

ביטוח מקיף לנהג זמני

במקרה של נהג זמני, תידרשו לבקש מסוכן הביטוח שלכם, להכניס באופן זמני נהג נוסף, על מנת שגם הנהג הזמני יהיה מכוסה בפרמיה על מנת שהנהג הזמני לא יהפוך לקבוע, לרוב, חברות הביטוח מגבילות את האפשרות להוסיף נהג זמני לפוליסת הביטוח לפרקי זמן מוגבלים (יומיים עד ארבעה ימים) ולמס' הפעמים שניתן לעשות זאת בשנה (שש עד שמונה פעמים).

בחברות ביטוח מסוימות ניתן לקבל הצעות והוזלות במסלולים יחודיים, בהתאם למס' הקילומטרים החודשית שלכם או בהתאם לקריטריונים אחרים.

ביתרונות סוכנות לביטוח, המומחים שלנו ידעו להתאים עבורכם את הביטוח שמותאם לצרכים שלכם ובמחיר המשתלם ביותר. 

בחר את החברת הביטוח המועדפת עליך:
מעוניינים בייעוץ או ליווי ביטוחי? השאירו פרטים ונחזור אליכם