ביטוח מבנה

ביטוח מבנה, הנעשה בד"כ ע"י בעל הנכס שאינו מתגורר בדירה, מכסים את המנה עצמו, כפי שמקבל אותו השוכר, קרי, קירות הבית, המרפסות, המדרגות שבתוך הבית, דלתות הבית, מערכות החשמל, מים, אינסטלציה, מיזוג אוויר או כל מערכת אחרת הקיימת בבית ורשומה בפוליסה.

בכל מקרה של נזק שנגרם כתוצאה משריפה, רעידת אדמה, הצפה, מזג אוויר וכדו', כפי שמופיע בפוליסה, חב' הביטוח תכסה את כל עלויות השיפוץ והתיקון.

חשוב לזכור שגם פוליסת ביטוח מבנה מתחלקת לשני סוגים. האחד – ביטוח מבנה בסיסי כפי שמחייב החוק בהתאם לתקן שנקבע ע"י הרשויות, המכסה נזקים שנגרמו כתוצאה משריפה, פגיעות ברק, פגיעה של כלי רכב או טיס בדירה וכדו'. השני – הרחבת הפוליסה שמעניקה למבוטח כיסוי ביטוחי נרחב יותר, הכולל גם נזקים שכיחים כדוגמת פיצוץ בצנרת הבית, מערכת הסקה שגרמה נזק לבית או שאר נזקים שנגרמו ע"י המערכות שבבית, היותר שכיחים מאירועים כדוגמת רעידת אדמה ופגיעת כלי טיס בדירה. הרחבת הכיסוי הביטוחי היא לעיתים ההבדל בין כיסוי ביטוחי מלא לכיסוי ביטוחי חסר.

המומחים של 'יתרונות' ידעו להתאים עבורכם את הפוליסה המותאמת במיוחד עבורכם בהתאם לפרמטרים השונים – גודל הדירה, מיקומה, תכולת הדירה, אמצעי המיגון שהתקנתם בדירה וכדו'. 

בחר את החברת הביטוח המועדפת עליך:
מעוניינים בייעוץ או ליווי ביטוחי? השאירו פרטים ונחזור אליכם