ביטוחי רכב

מטרת הביטוח נועדה להעניק לנהג הנוהג ברכב, בין אם מדובר ברכב שבבעלותו ובין אם מדובר ברכב מושכר או רכב בבעלות בן משפחה, חבר או מכר – כיסוי ביטוחי במקרה של תאונה או כל פגיעה אחרת.

חובתו של כל בעל רכב, או נהג, לוודא שהרכב שבו הוא נוהג מכוסה בביטוח החובה. כל שאר הביטוחים (מקיף וצד ג'), הם ביטוחי רשות, ואין כל חובה לבטח בהם את הרכב, אם כי מומלץ לרכוש גם ביטוח מקיף.

נהיגה ברכב ללא ביטוח (בדיוק כמו בנהיגה ברכב ללא טסט שנתי), מהווה עבירה על החוק ועשויה לגרור קנסות ועונשים, במידה ושוטר תנועה מבצע בדיקת רישיונות ומגלה שהרכב אינו מבוטח בביטוח חובה.

שאר ביטוחי הרכב, הם מקדמי הגנה עבור בעלי הרכב או הנהוגים בו, למקרים של פגיעה במקרים של תאונה או כל פגיעה חיצונית אחרת. הביטוחים המקיפים, על כל ההרחבות שלהם כפי שיפורטו להלן, מעניקים לכם שקט נפשי למקרה שרכבם נפרץ, נגנב, נשרף, או נפגע כתוצאה מרעידת אדמה, פגעי מזג האוויר, פיגוע טרור, או כל אירוע חיצוני אחר, כפי שמפורט בפוליסת הביטוח שלכם.

על מנת שלא תרכשו פוליסה שאינה מתאימה עבורכם, חשוב שתתייעצו עם מומחים בתחום ביטוחי הרכב. ב"יתרונות סוכנות ביטוח", תוכלו לקבל ייעוץ מפורט על כל תחומי ביטוחי הרכבים ולהתאים עבורכם את הביטוח הכדאי והמשתלם עבורכם. במקרים רבים, בעלי רכבים משלמים פרמיות יקרות בזמן שעם יועץ ביטוחי מהימן, הם יקבלו את מלוא הכיסוי הביטוחי במחיר משתלם הרבה יותר.

לגילו של הנהג, למס' הקילומטרים החודשי, למספר הנוהגים ברכב, להיסטוריית התביעות שלכם מחברות הביטוח ולפרמטרים רבים נוספים, יש משקל חשוב בקביעת גובה הפרמיה שלכם. חשוב לדעת את כל זאת, לפני שאתם ניגשים לבטח את הרכב שלכם.

המומחים של "יתרונות" ממתינים לכם עם כל המידע והניסיון רב השנים, על מנת להתאים עבורכם את חבילת הביטוח האופטימלית והמותאמת במיוחד לצרכים שלכם.