ביטוח תכולה

גם אם אתם מתגוררים בדירה שכורה, וכל רכושכם הוא הרכוש שנמצא בדירה בה אתם מתגוררים, ביטוח תכולה הוא הביטוח היחיד שלכם במקרי פריצה, גניבה, שריפה, רעידת אדמה, הצפה, פגעי מזג האוויר או כל נזק אחר שיגרם לתכולת הדירה.

ביטוח התכולה יכול לכלול את כל רהיטי הבית הנמצאים בתוך הבית כולל אלו הנמצאים במרפסת מקורה, כולל מכשירי החשמל, הריהוט, הבגדים, התכשיטים ושאר חפצים בעלי ערך שברשותכם.

חשוב לדעת: גובה הפרמיה נקבע בהתאם למקום המגורים שלכם, לאמצעי המיגון שהתקנתם, מערכת לגילוי שריפות ואמצעים אלקטרוניים שונים. סעיף נוסף הקובע את מחיר הפרמיה הסופי הוא הערכת שמאי. במקרה של ביטוח תכולה, יגיע שמאי שיאמוד את שוויו של הרכוש שבדירה ורק לאחר מכן ניתן לקבוע את עלות הביטוח.

ביטוח תכולה אינו כולל כרטיסי אשראי, טפסי לוטו ושאר הגרלות, ניירות ערך, כרטיסי טיסה, חוזים ושאר מסמכים הקשים לזיהוי, זהב, כסף ואבני חן גולמיים. כל אלו אינם נכללים בביטוח התכולה. גם נשק אינו מבוטח, אלא אם כן עשיתם ביטוח ספיציפי לביטוח הנשק המצוי בידיכם באופן חוקי.

ביטוח תכולה יכול לכלול גם תכולה של עסק ביתי, במידה ואתם עובדים מהבית או שיש לכם קליניקה או משרד ביתי, ניתן להרחיב את ביטוח תכולת המבנה גם על חפצים הנמצאים בעסק הביתי שלכם.

המומחים של יתרונות, ידעו להתאים עבורכם את הפוליסה המתאימה במיוחד עבורכם לפי הצרכים שלכם ובהתאם לתכולת הדירה. 

בחר את החברת הביטוח המועדפת עליך:
מעוניינים בייעוץ או ליווי ביטוחי? השאירו פרטים ונחזור אליכם