ביטוח מפעלים

בביטוח מפעלים, כמו בכל ביטוח עסק, לפני שאתם מבטחים את המפעל או את העובדים, חשוב שתוודאו שהפוליסה מותאמת לצרכים הספציפיים שלכם ושהיא מעניקה כיסוי ביטוח לנזקים שעשויים לגרום מהעבודה הספציפית במפעל.
אופי הפעילות העסקית הוא שקובע איזו פוליסה עליכם לרכוש ואת מחירה. ללא התמקדות פרטנית באופי המפעל, תוצרתו, חומרי הגלם שעימו אתם עובדים, הסכנות הבטיחותיות הייחודיות הכרוכות בעבודה במפעל, הסכנות האורבות בתוך שטח המפעל ועוד שורה של נושאים, אתם עלולים למצוא את עצמכם משלמים על פוליסה למפעל בזמן שאין לכם כיסוי ביטוחי מלא לחלק ניכר מהדברים.
לפני עריכת פוליסה למפעל, עליכם לשבת עם מומחה לביטוח מפעלים, שמכיר את התעשייה הישראלית על בוריה ואת הצרכים הביטוחיים של כל אחד מענפי התעשיה.
ללא כיסוי ביטוחי מלא, מפעל עשוי למצוא בפני שוקת שבורה ולהגיע למצב של הפסדים, בגין תביעות נזקים ופיצויים של עובדים או ע"י צד שלישי, רק בשל העובדה שהכיסוי הביטוחי לא מכסה את כל הדברים שהייתם צריכים לוודא מראש שהם נכללים בתוך הפוליסה.
פוליסת הביטוח למפעלים מורכבת מכמה סוגי ביטוחים: ביטוח מבנה ותכולה שמספק לכם את הכיסוי הביטוחי למקרה של רעידת אדמה, נפילת טילים בשטח המפעל, פגעי מזג האוויר, הצפות, שריפות, פריצה, גניבה או שוד בתוך שטח המפעל, גניבת ציוד מתוך המפעל, כיסוי ביטוחי למקרה שאחד מהעובדים או צד שלישי נפגעו כתוצאה משימוש באחד ממכונות המפעל, כיסוי ביטוחי למקרה של אובדן רווחים למקרה שתהליך הייצור במפעל הושבת כתוצאה מפגיעה מכוונת או נזק חיצוני, ביטוח חבות מעבידים המעניק לבעלי המפעל ומנהליו כיסוי ביטוחי והגנה מפני הוצאות משפט ופיצויים בגין תביעה של אחד מעובדי המפעל, ביטוח רכוש המפעל גם כאשר הרכוש נמצא מחוץ לשטח המפעל (החל ממנופים, עגורנים ומשאיות קירור ועד מתקני אוכל ושתיה).
כדי להעניק לעצמכם את הכיסוי הביטוחי המותאם ביותר, המומחים של "יתרונות" ממתינים לכם לפגישת ייעוץ ולקבלת הצעה מותאמת במיוחד עבור המפעל שלכם. 

מעוניינים בייעוץ או ליווי ביטוחי? השאירו פרטים ונחזור אליכם