ביטוח גני ילדים

ביטוח גן ילדים או פעוטון הוא מסוג הביטוחים ההכרחיים. מאחר ואין אפשרות לקבלת אישור להפעלת גן ילדים או פעוטון ללא שיש לבעלי הגן או המעון כיסוי ביטוחי מתאים, חשוב לזכור שביטוח לגן ילדים אינו כיסוי עסקי סטנדרטי.

גני ילדים ופעוטונים אינם נחשבים עסקים. גם הילדים, כמו גם ההורים, אינם מוגדרים לקוחות או צרכנים. לכן, הביטוח לגני הילדים ולפעוטונים הינו ביטוח ייעודי וחשוב שייעשה ע"י מי שהתמחה בסוג הביטוחים הרלוונטי.

במקרים רבים פוליסת הביטוח שרכשתם אמנם מאפשרת פתיחה תקינה של הגן או הפעוטון, אך אינה מספקת כיסוי ביטוחי מלא לשורה של מקרים העשויים להתרחש במוסד החינוכי. הפוליסה אמורה להגן הן על מבנה הגן ותכולתו והן על בעלי הגן ובמקרים רבים גם על צד שלישי, כלומר, הפעוטות או ההורים.

פוליסה לגני ילדים ופעוטונים כוללת ביטוח צד שלישי לגן עצמו, כיסוי ביטוחי לתאונות בהן מעורבים הילדים או ההורים או כל איש מקצוע שמבקר במתחם הגן, ביטוח רכוש עבור תכולת הגן, ביטוח מבנה למקרים של פגיעה חיצונית במבנה ע"י גורמים עויינים או פגעי מזג האוויר, שריפות, הצפות, רעידת אדמה, פריצה, גניבה וכדו', ביטוח שמספק הגנה משפטית במקרים של תביעה משפטית כנגד בעלי הגן או בגין פגיעה במתחם הגן, כיסוי ביטוחי למקרה של תאונה לבעלות ועובדות הגן, ביטוח לנזקים גופניים מחוץ לשטח הגן בפעילות הנעשית בשעות העבודה, כדוגמת טיול וכדו'. 

במקרים רבים, מומלץ להרחיב את הפוליסה לכיסויים נוספים כדוגמת עלות ביקור רופא בגן, פינוי של אחד הילדים או מאנשי צוות הגן במקרה של פינוי באמבולנס, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח אובדן הכנסות, ביטוח סיעודי, ביטוח פנסיוני וביטוח נכות לבעלי הגן או לצוות.

מאחר וגני ילדים ופעוטונים אינם פועלים כעסק המבוסס על הכנסות והוצאות, חשוב שהפוליסה שאתם רוכשים תעניק לכם את הכיסוי הביטוחי המירבי ובכל אופן – חשוב שרק מי שמתמחה בתחום הביטוחים לגני ילדים ופעוטונים, יבנה עבורכם את הפוליסה ויתאים אותה לצרכים הספציפיים שלכם.

המומחים של "יתרונות", עם ניסיון רב שנים בתחום ביטוחי גני ילדים ופעוטונים, ממתינים לכם וישמחו לייעץ לכם ולהעניק לכם את ההצעה המיטבית המותאמת במיוחד עבורכם.

 

מעוניינים בייעוץ או ליווי ביטוחי? השאירו פרטים ונחזור אליכם