ביטוח מבנה + תכולה

ביטוח הדירה + התכולה מעניק לכם כיסוי ביטוחי במקרה של רעידת אדמה, שריפה, גניבה, פריצה, מקרי חבלה, הצפה, פגיעה בגין אירוע טרור וכדו'. 

ניתן להרחיב את הכיסוי הביטוחי באופן שבו הביטוח יכסה בנוסף גם את עלויות אובדן שכר הדירה במקרים שבהם הדירה אינה ראויה לשמש למגורים וכן עבור עלויות שיפוץ הדירה כולל פינוי ההריסות ושכירת אנשי מקצוע לצורך השמשת הדירה מחדש למגורים.

את ביטוח הדירה ניתן להרחיב עד למימון מלא של עלות הדירה, במקרים בהם הדירה נמצאת בבית משותף וחלק מן הדיירים לא מבוטחים או שאין להם את הכיסוי הביטוחי המספק. במקרה כזה, ניתן בתוספת תשלום להרחיב את הביטוח ובמקרי אסון או נזק שהופכים את הדירה למצב שבו אינה ראויה למגורים, המבוטח יקבל את מלוא מחיר הדירה לפי שווי השוק.

הכיסוי הביטוחי מותאם לפי הצרכים של כל מבוטח. במקרים מסוימים, מבוטחים מכסים את עצמם גם לביטוח על תכולת הדירה הכולל תכשיטים, ריהוט, ציוד אלקטרוני, ועד ביטוח על כיורים, מראות וכדו', במקרה של אסון או נזק.

חשוב לזכור: במקרים של נזק כתוצאה מאירוע טרור, אתם זכאים לקבלת פיצוי ע"פ חוק מס רכוש וקרן פיצויים, אולם הפיצוי שניתן ע"י המדינה, אינה עולה בקנה אחד עם סך ההפסדים שלכם, ולכן במקרים מסוימים, מומלץ להרחיב את הפוליסה ולבטח את הרכוש שבדירה למקרים של נזקי טרור, בנוסף לפיצויים הניתנים ע"י המדינה.

המומחים של 'יתרונות' ידעו להתאים עבורכם את הפוליסה המותאמת במיוחד עבורכם בהתאם לפרמטרים השונים. 

בחר את החברת הביטוח המועדפת עליך:
מעוניינים בייעוץ או ליווי ביטוחי? השאירו פרטים ונחזור אליכם