ביטוחי בריאות

באופן כללי, ביטוחי בריאות שבהם אתם מבטחים את עצמכם, היא מעבר לחוק בריאות חובה שהמדינה מחייבת כל אחד להיות מבוטח בו, שאלו הם למעשה השירותים הניתנים לכם ע"י קופת החולים בה אתם חברים.
במידה ואתם מעוניינים לרכוש ביטוח רפואי פרטי לשם כיסוי הוצאות רפואיות עתידיות, בארץ ובחו"ל, עליכם לרכוש באחת מחברות הביטוח את הפוליסה המתאימה עבורכם. לשם כך, חשוב שאת התהליך תעשו רק באמצעות סוכן ביטוח מיומן שמכיר היטב את ענף ביטוחי הבריאות, שידע להרכיב עבורכם את הפוליסה שמתאימה לצרכים שלכם, שכם במקרים רבים, אתם משלמים כספים מיותרים על כיסוי ביטוחי שאין לכם בו כל צורך, ומאידך, אתם עשויים למצוא את עצמכם עם פוליסה שברגע האמת לא מכסה את מה שאתם באמת צריכים. כאמור, סוכן ביטוח מקצועי שמכיר אתכם, ידע לבנות עבורכם את הפוליסה המתאימה לכם.
חשוב לזכור: לפני שחברת הביטוח מעניקה לכם ביטוח בריאות, עליכם לעבור בחינה של מצבכם הרפואי, משום שבמקרים רבים, חולים כרוניים או חלילה סופניים, יסורבו ע"י חברת הביטוח.
לפני שאתם עושים ביטוח פרטי, עליכם לבדוק האם בחלק מהדברים אתם מכוסים בביטוח הממלכתי או הביטוח המשלים בקופת החולים בה אתם חברים. אין שום היגיון בלשלם פעמיים על אותו שירות, גם לחברת הביטוח וגם לקופת החולים.
פוליסת ביטוח הבריאות המוצעת ע"י חברות הביטוח כוללת מגוון של כיסויים ביטוחיים, והיא כוללת ביטוח ניתוחים בארץ ובחו"ל, ביטוח השתלות, ביטוח תרופות, טיפולי שיניים, תאונות אישיות וטיפולים רפואיים שונים. אין אחידות בין פוליסות הביטוח, משום שכל אחד רוכש את הכיסוי הביטוחי שלו הוא זקוק, ומכאן גם נובעים ההבדלים בין מחירי הפוליסות השונות. 

מעוניינים בייעוץ או ליווי ביטוחי? השאירו פרטים ונחזור אליכם